WEEKEND RETREAT
Київ I Одеса I Рига

17-18 грудня 

Реєстрація І Дізнатися більше

Ретрит вихідного дня - Твій крок в глибину
усвідомленності

Наш Ретрит вихідного дня, відбудеться напередодні різдвяних і новорічних свят, в час коли, у просторі відчиняються двері для нових можливостей...
...створюються умови для швидкого внутрішнього перетворення людини. Ця унікальна можливість, за допомогою структури практичних методів, дозволить вам глибоко зануритися у свою природу за 2 дні та отримати результат, не змінюючи звичного ритму життя.

Повністю занурюючись у практику, учасники потрапляють в накопичене енергетичне поле Школи, що дозволяє швидко наблизитися до стану Пробудженої свідомості.
А завдяки тому, що заняття проходять не тільки індивідуально, а й у групах, ефект від практик значно посилюється за рахунок синергії між учасниками.

Такий відпочинок створює необхідні умови для швидкого та ефективного очищення нервової системи, позбавлення від накопиченого стресу та напруги, що супроводжується гармонізацією діяльності всього організму.

Розпорядок дня складений так, щоб учасники курсу могли повністю зануритися в практику. Будь-які відволікання від роботи виключені.
Наші техніки та практики, які ми використовуємо, підтвердили свою ефективність, оскільки більше 100 людей вже прокинулися.

ЩО ТАКЕ РЕТРИТ ВИХІДНОГО ДНЯ? ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ?

Курс-інтенсив - це методика, спеціально створена для інтенсивних внутрішніх змін людини в онлайн форматі. Навчання на курсі запускає потужні природні процеси очищення та пробудження свідомості, дає змогу отримати особистий досвід переживання глибокого теперішнього моменту.

Кожен із нас уже є безмежною та нескінченною свідомістю. Для того, щоб згадати про це, потрібно послабити безперервний опір розуму та Его. На курсі це робиться за допомогою практик, що розвивають усвідомленість і розкриття Серця. Основні інструменти - йога, групова та індивідуальна медитація.

На курсі вводиться режим повного мовчання, доступ до комп'ютерів і телефонів, тільки для курсової необхідності, розпорядок дня розписаний по хвилинах. У таких умовах учасники отримують можливість зосередити всю свою увагу на внутрішній роботі.

Такий формат є унікальним і сильним засобом для досягнення відчутних внутрішніх трансформацій.

Кожен учасник має розуміти, що це не відпочинок і не розвага. Звільнення від негативних підсвідомомих програм на курсі йде безперервно. Найчастіше процес очищення супроводжується сильними емоційними переживаннями.

Особливе значення, має командна робота. Ефект синергії багаторазово прискорює трансформації учнів. Протягом усього курсу учасники перебувають у постійному контакті з інструкторами.

Усе це дає змогу всього за кілька днів отримати результати, які можна порівняти з результатами кількох років індивідуальних практик.

Попутно учасники отримують такі ефекти, як зміцнення здоров'я, звільнення від багаторічних стресів і внутрішніх бар'єрів. Більшість починає глибше розуміти сенс життя. Багато хто переживає досвіди Пробудження.

Курс-інтенсив незамінний для тих, хто займається саморозвитком, хоче спробувати серйозну духовну практику, почати шлях до Пробудження і повної самореалізації.

ІНСТРУМЕНТИ  КУРСУ

Групові та індивідуальні медитативні практики

Вивчення спеціального комплексу асан

Сатсанги з пробудженими учнями Школи

Сміхотерапія

Практики, спрямовані на єднання

Дихальні практики

РЕАЛІЗУЙ

СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ

Якщо ти шукаєш сенс життя, хочеш освоїти потужну й
ефективну духовну практику, займаєшся саморозвитком
або просто хочеш зміцнити здоров'я - цей ретрит для тебе!

ЯКІ ЗМІНИ ВАС ОЧІКУЮТЬ?

Здобуття внутрішнього спокою

Очищення від обмежень і комплексів

Підвищення усвідомленості

Розширення сприйняття - ти станеш мудрішим)

Ти опинишся на порозі Пробудження або перейдеш його

Варіанти участі:

Онлайн 80 € I 2200 грн

У Києві без проживання - 2500 грн
В Одесі без проживання - 2500 грн

У ретритному центрі в Ризі без проживання - 120 €
У проживанням у ретритному центрі в Ризі - 200 €

Проживання в нашому ретрит-центрі в залежності від обставин. Будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером щодо цієї опції після офлайн-оплати.
 Кількість місць обмежена.

Всі зібрані кошти спрямовуються на передачу знань та будівництво ретритних центрів для навчання людей з усього світу.

РОЗКЛАД

Час по Києву GMT +2

15 ГРУДНЯ 20:00–21:30

Ознайомчий вебінар

17 ГРУДНЯ  9:00–20:30

Групові та індивідуальні заняття 

18 ГРУДНЯ  9:00–17:30

Інтенсивна практика та сатсанг

ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ІНСТРУКТОРАМИ

Eduard Mashkov

Едуард - фахівець з пранаями, сміхотерапії та ведичної культури стародавніх народів.
Сертифікований міжнародний викладач йоги та понад 10 років досвіду викладання йоги, понад 20 000 годин медитації, ведучий десятків ретритів та багатьох онлайн-курсів з медитації та усвідомленості.
Навчаю інших способу життя.

Elenora Dubra

Ведуча ретритів, онлайн-курсів і практики тиші.
Магістр інженерії в галузі біоніки.
Більше 3 років досвіду в практиці майндфулнес

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ УЧАСТІ

Одягніть зручний одяг та підготуйте килимок для йоги, стілець та блокнот з ручкою.

Виключити куріння і вживання алкоголю як мінімум за 3 дні до початку практики, під час практики і 3 дні після. Недотримання цієї умови може призвести до різкого погіршення самопочуття. Налаштуватися на веганську дієту на весь період курсу і 3 дні після (виключаємо всі продукти тваринного походження)

Виключити розваги (не слухати музику, не дивитися кіно- і відеофільми, не читати книги, не мати інтимних стосунків - тобто все, що призводить до збудження розуму) за 3 дні до початку занять, під час курсу і 3 дні після.

Відвідувати всі заняття курсу без пропусків та запізнень. Виконувати всі домашні завдання та відвідувати індивідуальні заняття за розкладом. Будьте готові до внутрішньої дисципліни та роботи над собою. Ви за це заплатили, не пропадайте даремно ;)

Для учасників онлайн: Під час наших прямих ефірів у вашій кімнаті не повинно бути сторонніх осіб, дітей або домашніх тварин.

Для онлайн-учасників: Наявність додатку ZOOM та веб-камери обов'язкова.
Заняття онлайн проходять з увімкненими камерами, щоб ми могли бачити один одного та вільно взаємодіяти.

У разі порушення умов, невиконання вказівок інструктора, учасник може бути відсторонений від подальшого навчання без компенсацій та інших претензій.

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Ретрит — твій інструмент для пробудження

Знання, перевірені поколіннями практиків та адаптовані для сучасної людини

За межами концепцій. Поза релігією. Тільки практичний досвід.

Перевірена методика

Реалізований вчитель

Однодумці

© WorldofAwakening